VIII. ročník soutěže Pohár města Chotěboř

Poslední sobotu v květnu se konala očekávaná domácí soutěž Pohár města Chotěboř. Počasí nám přálo a vše mohlo začít. 

Novinkou letošního roku byla nově zavedená kategorie dorostu. Soutěžní týmy v této kategorii závodí na kratší dráhu, stejně jako ženy. Celkem se soutěže zúčastnila 3 družstva dorostu, ale jen jeden může vyhrát. S časem 23,81 zvítězilo domácí družstvo z Chotěboře. Druhé místo obsadil SDH Herálec a třetí SDH Stříbrné Hory.

V kategorii žen se taktéž zúčastnila pouze 3 družstva a i zde zvítězil domácí tým, tentokrát s časem 25,94. Na druhou příčku dosáhla děvčata z SDH Příjemky a na třetím místě skončilo družstvo z SDH Libice nad Doubravou.

Nejvíce družstev závodilo v kategorii mužů – celkem devět. Absolutním vítězem se stalo družstvo z SDH Petrovice s časem 18,91. Čas 20,88 stačil družstvu z SDH Pohled na druhé místo a třetí příčku s časem 23,66 vybojovalo domácí družstvo z Chotěboře. 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Více fotografií naleznete v naší FOTOGALERII.