Noční soutěž Vepříkov

Poslední víkend v červnu obě družstva zakončila na noční soutěži v nedalekém Vepříkově. V sobotu 25. června se zde konala oblíbená soutěž v požárním útoku. I přes nepřízeň počasí se zde nakonec sešlo 5 družstev žen a 8 družstev mužů. První kolo soutěžě se běžělo klasicky – muži na 3B a ženy na 2B. Toto kolo byla soutěž pod názvem „Pohár starosty obce“. Jako první závodili muži. Tým z Chotěboře nakonec sestřelil terče v čase 25,10 a obsadil konečné 5. místo.

Po malé pauze, kvůli přestavění dráhy, šla na řadu družstva žen. Holky z Chotěboře měly startovní číslo 2 a po vyvedeném útoku srazily terče ve vítezném čase 23,41.

Druhé kolo soutěže byl „Memoriál Miloslava Zadražila“. V této soutěži závodily všechny týmy na dráhu 2B a ženám se od konečného času odečítaly 3 vteřiny. Naše družstva šla na startovní čáru s čísly 6 a 7. Jako první si své odběhly ženy a s časem 21,38 (24,38) se v celkovém hodnocení umístily na skvělém druhém místě. Mužům se vše také povedlo a s časem 23,25 skončili na hezkém čtvrtém místě.

Tento víkend byl opravdu bohatý jak na soutěže, tak i na krásná umístění obou týmů.

Fotografie ze soutěže naleznete ZDE.