Okrsková soutěž 2024

Jako každý rok, byla i tou letošní první soutěží ta okrsková. Stejně jako loni se i ta letošní konala v Libice nad Doubravou.

V sobotu 18. května 2024 se družstvo žen a mužů vydalo na okrskovou soutěž. Ikdyž ze začátku počasí nepřálo a díky tomu se první disciplína, běh na 100 m s překážkami, běžel bez překážek, nakonec soutěž proběhla bez problémů.

V běhu s překážkami bez překážek byli nejrychlejší muži z Libice nad Doubravou, SDH Chotěboř mělo v této disciplíně v součtu 4. nejrychlejší čas. V rámci druhé disciplíny, požárního útoku, se mužům podařilo zaběhnout čas 26,37 a celkové 2. místo v okrskové soutěži. U žen, které nemají disciplínu 100 m s překážkami povinnou, rozhodoval pouze útok. Ten se ženám z Chotěboře podařil a s časem 23,39 si doběhly pro místo nejvyšší.