Uplynulý rok 2017 u soutěžních družstev dospělých

Nový rok 2018 nadešel a s tím přichází i čas na ohlédnutí se za rokem uplynulým. Pojďme se podívat na rok 2017 z pohledu soutěžních družstev dospělých u SDH Chotěboř.

V družstvu žen proběhla již na jaře změna ve složení a obsazení jednotlivých postů. Za uplynulý rok se děvčata zúčastnila šesti soutěží, z největších úspěchů je nejdůležitější vítězství na domácí soutěži v Chotěboři, vítězství na soutěži v Rozsochatci a třetí místo na noční soutěži v Nové Vsi u Chotěboře. 

U družstva mužů také proběhly změny, především v podobě nové posily. Kluci loňský rok navštívili čtyři soutěže, z nichž hned na první soutěži – okrskové kolo v Chloumku – vybojovali třetí místo. Další bronzové umístění získali i na domácí soutěži v Chotěboři.

Do nového roku přejeme oběma družstvům spoustu úspěchů a hlavně žádné úrazy.