Havlíčkobrodské Turné mladých hasičů

Nabitý hasičský víkend pokračoval v neděli 11.06.2023 pořádáním předprázdninového kola havlíčkobrodského turné mladých hasičů. Soutěž mladých hasičů se těšila velké účasti, celkem k nám do Chotěboře dorazilo 58 družstev, z toho 36 družstev v kategorii mladších a 22 družstev v kategorii starších.

Pro co největší možnou plynulost soutěže, se požární útoky běžely ze dvou plat. Domácí družstvo z SDH Chotěboř se v kategorii starších umístilo na krásném šestém místě s časem 20,71 s. V kategorii mladších zaběhlo domácí družstvo čas 61,97 s, který byl sice platný, ale stačil pouze na 33. místo.

Soutěže se zúčastnili také starosta okresního sdružení hasičů Josef Stejskal, starosta města Chotěboř Ing. Ondřej Kozub a Monika Doležalová.

Obě víkendové akce by se také neobešly bez podpory našich sponzorů, kterými byli: Město Chotěboř, Pivovar Chotěboř s.r.o., Cerea, a.s., GCE, s.r.o., Kavárna Chotěboř, Pizza Tony a Řeznictví Stejskal s.r.o. Děkujeme!

Kompletní výsledky: