Velitel dobrovolných hasičů oslavil půl století

V kruhu svých přátel, rodiny, dobrovolných a profesionálních hasičů oslavil vstup do druhé padesátky svého života velitel Jednotky dobrovolných hasičů v Chotěboři pan Aleš Vencelídes.

Už v dětství byl mladým hasičem a to se mu stalo celoživotním posláním. V roce 1986 se stal členem Sboru dobrovolných hasičů v Chotěboři a od roku 2000 je velitelem Jednotky SDH Chotěboř. Více než 30 let je rovněž profesionálním hasičem HZS podniku Čepro Šlapanov. Je mentorem všem svým kolegům, které vychovává a učí hasičskému řemeslu. Díky jeho vedení se všichni naši hasiči vždy v pořádku vrátili ze zásahu zpět na základnu a ke svým rodinám. Za odvedenou práci obdržel celou řadu hasičských vyznamenání včetně vyznamenání od hejtmana Kraje Vysočina. Poděkování za práci pro dobrovolné hasiče patří i Alešově rodině, ve které nachází oporu v nelehké práci, zabírající značnou část jeho volného času.

Aleši, děkujeme za odvedenou práci a přejeme Ti do další padesátky pevné zdraví, životní elán a optimismus.

Nechť na Tvé kroky i nadále dohlíží náš patron Svatý Florián.

Dobrovolní hasiči Chotěboř