O pohár starosty města Golčův Jeníkov – 18.7.2015

V polovině července se vydalo družstvo žen i mužů na soutěž do Golčova Jeníkova, která se konala u příležitosti oslav 145 let založení SDH. Soutěž probíhala na náměstí a obě kategorie (muži, ženy) závodily na 2 hadice B.

V polovině července se vydalo družstvo žen i mužů na soutěž do Golčova Jeníkova, která se konala u příležitosti oslav 145 let založení SDH. Soutěž probíhala na náměstí a obě kategorie (muži, ženy) závodily na 2 hadice B. Tato soutěž byla první pro naše nově složené družstvo žen a myslím, že skvěle zvládly atmosféru prvního ostrého startu. Nakonec soutěžní útok dokončily v čase 26:68, kterým si zasloužily 8. místo. Družstvo mužů zaběhlo čas 20:67 a umístili se na celkovém 10. místě. Celou soutěž vyhrálo v kategorii mužů domácí družstvo z Golčova Jeníkova s časem 15:05. V kategorii žen byly nejlepší ženy ze Světlé nad Sázavou s časem 21:78.

Video z útoku žen: