Přivítání opravené LIAZky zpátky doma

V sobotu 1. srpna 2015 proběhlo slavnostní uvítání zásahového vozidla LIAZ zpět na základně.

I přes počáteční zádrhel v podobě malé závady na vozidle nakonec vše proběhlo v pořádku. Ve 13:00 všechny příchozí diváky uvítaly svým vystoupením malé mažoretky. Dále také promluvil pan starosta Chotěboře Ing. Tomáš Škaryd, pan starosta sboru Ing. Petr Gregor a zástupce z řad opravářů z firmy Komet s.r.o. Všichni návštěvníci si mohli prohlédnout vybavení celého automobilu a zhlédnout další vystoupení mažoretek.

Pro členy SDH, jejich rodinné příslušníky a hosty bylo také připraveno posezení v areálu u Nádržky. K jídlu se opékalo prase, čepovalo se točené pivo a k poslechu hrála živá hudba.

Přivítání to bylo jistě zdařilé a nyní všichni doufáme, že nám naše LIAZka bude ještě hodně dlouho sloužit a že bude již v pořádku.