5. Tradiční hasičský bál

Poslední listopadovou sobotu se opět po roce sešli ve vyprodané chotěbořské sokolovně dobrovolní hasiči se svými příznivci na již 5. tradičním hasičském bále.

Po celý večer se o dobrou zábavu starala tradičně kapela TRIK. Návštěvníci měli možnost shlédnout dvě taneční vystoupení s názvy Na modré Vltavě a Na vlnách muzikálů skupiny Džamily ze Žďáru nad Sázavou, kde vystupují i ženy z Chotěboře. Půlnoční soutěž o ceny měla i letos hasičské téma a vítězná dvojice si tentokrát odnesla jako hodnotnou cenu televizor s úhlopříčkou 43″/108 cm. Mnoho účastníků při odchodu vyjádřilo velkou spokojenost a poděkování s očekáváním dalších ročníků hasičského bálu v Chotěboři, čehož si velice vážíme a děkujeme za Vaši podporu.