Noční soutěž v Nové Vsi u Chotěboře

V pátek 13. září se obě naše družstva dospělých zúčastnila noční hasičské soutěže v Nové Vsi u Chotěboře. Konal se již 5. ročník Memoriálu Václava Marka.

Soutěž probíhala na místním fotbalovém hřišti v kategoriích muži a ženy, přičemž se ženami soutěžilo i několik družstev dorostu. Jako první se běhalo na dráhu 2B určenou pro ženy, kde se účastnilo celkem 9 týmů. Ženy z Chotěboře šly na startovní čáru s číslem 5. Po povedeném pokusu si s časem 23:91 odvezly krásné třetí místo. V kategorii žen vyhrálo družstvo z Lučice s časem 22:33.

V kategorii muži soutěžilo celkem 12 družstev a muži z Chotěboře měli startovní číslo 10. Tato pozice jim zůstala i po absolvování soutěžního útoku po komplikacích na rozdělovači. Vítězem kategorie mužů i celkovým vítězem se stalo družstvo z SDH Petrovice.